Strony internetowe www Oleśnica
Pozycjonowanie stron www
Pozycjonowanie stron www

O nas

Historia Szkoły Podstawowej w Dobrzeniu (wtedy jeszcze w Gutwinach) sięga roku 1945. Właśnie wtedy uczniowie usłyszeli pierwszy szkolny dzwonek. Dzieci uczyły się w starym przedwojennym budynku oraz w pomieszczeniach wynajmowanych w budynkach XIX wiecznego pałacu.

Od 1 września 2005 roku szkoła funkcjonuje w nowym, pięknym obiekcie – obiekcie na miarę XXI wieku. Przestronne klasy, szerokie korytarze, wspaniałe zaplecze sportowe i rekreacyjne – to wszystko stwarza uczniom dobre warunki do nauki i wszechstronnego rozwoju.

Nasza szkoła dokłada wielu starań, aby wszyscy uczniowie czuli się w jej murach jak najlepiej. Szczególną troską i opieką otaczamy najmłodszych. Pod czujnym i uważnym okiem wychowawców poznają otaczający nas świat i odkrywają jego tajemnice.

Wszyscy nasi uczniowie biorą udział w licznych programach profilaktycznych, wycieczkach i imprezach sportowych. Szkoła organizuje także interesujące zajęcia pozalekcyjne, na których dzieci mogą rozwijać swoje pasje, talenty i zainteresowania.

Nasza szkoła ma wielu przyjaciół, którzy często goszczą w jej murach. Współpracujemy z przedstawicielami służby zdrowia, policji, poradni psychologiczno-pedagogicznej i rad sołeckich.

Aktualności

18 marca 2024 r.

XIII MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

15 marca 2024 r w Hali Sportowo - Widowiskowej w Twardogórze odbyła się XIII Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, której organizatorem było Miejskie Przedszkole w Twardogórze. Celem olimpiady była po...

8 marca 2024 r.

DZIEŃ KOBIET! Najserdeczniejsze życzenia!

Z okazji Dnia KobietŻyczymy aby każdy dzień wypełniał Was radością, ciepłem i miłością. Niech każdy krok prowadzi Was do spełnienia marzeń i sukcesów, a otaczający Was świat emanuje życzliwością i szacunkiemNauczyciele i pracownicy SP im. Orła Białego w Dobrzeniu

5 marca 2024 r.

Wycieczka do kina

 W dniu 1.03.2024 dzieci z naszego Oddziału Przedszkolnego wybrały  się na wycieczkę do GCK im Anny Sojko w Dobroszycach do kina. Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę pt."Ups! Arka odpłynęła" Wycieczka się udała a dzieci wróciły zadowolone.

5 marca 2024 r.

"Poczytaj mi babciu ,poczytaj mi dziadku"

"Poczytaj mi babciu ,poczytaj mi dziadku" to cykl spotkań na które zapraszamy babcie lub dziadków naszych przedszkolaków. Na spotkaniach czytamy książeczki o  przygodach Basi. W lutym gościliśmy babcię Hani i Ali.  Pani Barbara przeczytał dzieciom opowiadanie "Basia  i piłk...

27 lutego 2024 r.

Pora zacząć oszczędzanie - robimy banków wielkie malowanie! klasy 0-III

Aby wyrabiać w sobie dobre nawyki oszczędzania, na dobry początek trzeba znaleźć miejsce do gromadzenia swoich środków pieniężnych. W ubiegłym tygodniu uczniowie klas 0-III mieli do tego okazję, bowiem wzięli udział w prowadzonych przez Fabrykę Wspomnień Hand Made - warsztatach tworze...

2 3 4 5 6 7 8 9 10
Logo projektu dostępna szkoła

Strona internetowa stworzona ze środków pozyskanego grantu w ramach projektu Dostępna Szkoła, finansowanego ze środków EFS w ramach programu PO WER IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa. Projekt Dostępna Szkoła jest realizowany przez Fundację Fundusz Współpracy w partnerstwie z Fundacją Instytut Rozwoju Regionalnego.

Logotypy unijne

Kontakt i Dojazd do Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Dobrzeniu
spdobrzen@op.pl
71 315 53 68
Dobrzeń 9A, 56-410 Dobroszyce Poland
Poniedziałek – Piątek 7.30-15.30